Oferta

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, który chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moją ofertę kieruję dla osób wymagających i wrażliwych na wysublimowaną jakość zarówno samych zdjęć jak również ich oprawy. Z każdą parą rozmawiam indywidualnie, ustalając ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Sesja narzeczeńska - 400zł

Sesja narzeczeńska to romantyczne zdjęcia we dwoje i niezapomniana pamiątka na całe życie. Możesz mnie sprawdzić zamawiając najpierw sesję narzeczeńską, a potem zdecydować się czy chcesz zaprosić mnie na swój ślub.

Reportaż ślubny - od 1200zł

Reportaż, podczas którego bez pozowania, powtarzania i ingerencji w otaczające mnie i Was wydarzenia, staram się naturalnie rejestrować ich przebieg takim, jakim jest. Emocje są najpiękniejsze, kiedy są spontaniczne i prawdziwe, dlatego staram się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widoczny dla Was i Waszych gości. Mogę być z Wami od przygotowań do oczepin włącznie.

Sesja plenerowa - od 500zł

Sesja w dniu innym niż ślub - odwiedzamy kilka miejsc plenerowych. W tym czasie staram się o optymalne wykorzystanie miejsca, światła, a przede wszystkim odpowiednie uchwycenie tych szczególnych momentów.

Album ślubny i efekt końcowy - indywidualnie wg wymagań


Dobre zdjęcia zasługują na dobrą oprawę. Proponuję dwa rodzaje albumów: album tradycyjny z wklejanymi odbitkami, lub fotoalbum w postaci księgi o grubych kartach, na których zdjęcia rozmieszczone są wg autorskiego projektu. Standardowym rozmiarem fotoalbumu, który proponuję jest 30x30cm, a największym 30x45cm. Każdy album projektowany jest indywidualnie.
Wykonane fotografie poddane starannej obróbce graficznej oraz retuszowi otrzymujecie w wysokiej rozdzielczości na płycie dvd z indywidualnie zaprojektowaną grafiką płyty i okładki. Zdjęcia są przygotowane do wywołania odbitek, dla rodziny, przyjaciół, znajomych.
Istnieje możliwość dodania do oferty dodatkowych odbitek, fotoalbumów, fotoksiążek, tradycyjnych albumów, płyt dvd, prezentacji dvd z podkładem muzycznym, pleneru dodatkowego, pleneru zagranicznego.

Szczegółową ofertę wraz z cennikiem przesyłam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.